adidas tubular adidas yeezy adidas gazelle adidas schuhe new balance nike air force adidas zx flux nike air max 90 asics schuhe nike air max adidas nmd adidas superstar converse schuhe nike air max thea adidas stan smith nike air max 2016 nike huarache adidas ultra boost nike free

ÖRGE PETROL NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hakkında

Havacılık, denizcilik, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat gibi birçok sektörün ihtiyaç duyduğu beyaz ve siyah akaryakıt ürünlerinin tedariğinde; üstün kaliteli ürünleri, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi ile Petrol Ofisi, en çok tercih edilen marka olarak müşteri ve iş ortaklarımızın hep yanında.

Ticari Akaryakıtlar_Hakkında

İşlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde yürümesini istemez misiniz?

Akaryakıt sektöründeki ticari ve kurumsal faaliyetlerimizi, kendi alanında uzman satış kadroları ile “Toptan Satışlar”, “Denizcilik Satışları”, “Havacılık Satışları” ve “Kamu Satışları” segmentleri tarafından yürütmekteyiz. Stratejik olarak önemli bölgelerde konumlandırılmış depolama tesislerimiz ve geniş stok kapasitemiz sayesinde müşterilerimize en yüksek tedarik garantisini sunarken talep ettiğiniz akaryakıt ürünlerini hızla, en üst kalitede ve en ekonomik şekilde ikmal edebiliriz. Müşterilerimizin hep yanında olma stratejimiz ile verimliliği artırarak ve maliyetleri düşürerek kârlılığı artırmaya yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Profesyonel bakış açımız, kaliteli ürünlerimiz, tedarik garantimiz ve değer yaratan çözümlerimiz ile işlerinizi kolaylaştırır, maliyetlerinizi düşürürüz. Bu taahhütler, sunduğumuz her bir ürün ve hizmetimiz için geçerlidir.

Tedarik Garantisi

     • Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyor,
     • Kaza risklerini en aza indirirken çevresel sorumluluğumuzu en üst seviyede tutuyoruz.

İşlerinizi Kolaylaştırırız

     • Tek kontak kişi ile müşterilerimizin tüm taleplerinin karşılanmasını sağlıyor, müşterilerimizin kaygılarını önemsiyor, ihtiyaçlarına göre hızlı ve değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Maliyetlerinizi Düşürürüz

     • Kaliteli ürünlerimizle müşterilerimizin operasyonel performanslarını en üst seviyeye taşıyarak maliyetlerinin düşmesine önemli katkılar sağlıyoruz.

Kaliteli Ürünler

     • Her bir ürünümüz, üstün kalite ve standartlara sahiptir. Tüm tedarik zinciri sürecinde her bir ürünümüz, yasal ve çevresel düzenlemelere uygunluk göstermekte; bu sayede müşterilerimiz, OMV Petrol Ofisi’ni güvenilir bir iş ortağı olarak görmektedir.

Endüstri Profesyonelleri

     • Müşterilerimizin sektörlerini, işlerini ve bölgesel özelliklerini biliyor, endüstri profesyonelleri olarak onları anlıyor ve aynı dili konuşuyoruz.
     • Hızlı karar verme mekanizması sayesinde müşterilerimizle uzun dönemli iş ortaklıkları kurabiliyoruz.
     • Müşterilerimize verdiğimiz sözün karşılığını almaları bizim için her zaman bir öncelik olup profesyonel bakış açımızı, iş birliğimizin her aşamasında onlarla paylaşmak ana hedefimizdir.