adidas tubular adidas yeezy adidas gazelle adidas schuhe new balance nike air force adidas zx flux nike air max 90 asics schuhe nike air max adidas nmd adidas superstar converse schuhe nike air max thea adidas stan smith nike air max 2016 nike huarache adidas ultra boost nike free

ÖRGE PETROL NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Süreçlerimiz

Uygulanmakta olan “Entegre İnsan Kaynakları Modeli” ile tüm süreçler bir arada çalıştırılarak “Tercih Edilen Şirket” olunması hedeflenmektedir. Petrol Ofisi, İnsan Kaynakları’nda süreç odaklı bir yaklaşım izleyerek, işe alım, eğitim, performans değerlendirmesi ve ücret yönetimi konularında uygulamalarını geliştirmiştir.

İşe Alım Sürecimiz… Doğru İşe Doğru İnsan…

Petrol Ofisi tüm işe alım süreçlerinde; iş kriterlerine / yetkinliklerine uygun çalışan ve yönetici seçimi metodu uygulanmaktadır. Bu çerçevede doğru işe doğru çalışan ilkesiyle hareket ederek, pozisyona uygun eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra çalışanın; ekip çalışmasına önem veren, yeniliklere açık, değişimi yönetebilen, yaratıcı, dinamik, motivasyonu ve kararlılığı yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip olunması beklenmektedir.

Hedefimiz; sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performanını artırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir

Performansı Destekleme Süreçlerimiz…

Petrol Ofisi Performans Yönetimi Süreci’nin amacı bireysel ve takımların performanslarının geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı kazanan bir kurum kültürü yaratmaktır. Çalışanlarımız iş hedeflerini gerçekleştirmeleri, şirket önceliklerine katkı, liderlik, sorumluluk alma, takım çalışmasına uygun tavır ve davranışlar konularında değerlendirilmektedir.

Performans yönetimi sayesinde, Şirketimiz hedefleri ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini bütünleştirerek, çalışanlarımızın bireysel olarak yarattıkları değer, ortak amaçlar ve hedefler doğrultusunda yönlendirilmektedir.

Sürekli Gelişim Anlayışımız…

Eğitim ve Gelişim; Performans Yönetimi sürecinin devamı olarak çalışanlarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri için bireysel gelişim planlarını desteklemektedir. Bu şekilde Petrol Ofisi çalisanlarinin, görevlerinin gerektirdigi yetkinlik ve yönetim becerilerini geliştirmelerini sağlayarak, iş sonuçlarina somut iyileştirmeler getiren eğitim programlarının hazırlanması amaçlanmaktadır.

Eğitim talepleri, Performans Yönetimi süreci içersinde kişisel gelişimi desteklemek amacıyla yapılmaktadır. Şirket içi eğitim talepleri doğrultusunda yöneticilerin katkılarıyla eğitimlerin içeriği oluşmaktadır.

Ücretlendirme Süreci ve Yan Haklarımız

Petrol Ofisi’nin ücret politikasi; yetenekli kişileri şirkete kazandırarak, performansin ödüllendirilmesini ve piyasa ile rekabetçi bir seviyede olmayı hedefler. Maaş artış ve prim sistemi performansa bağlı olarak belirlenmektedir. Sistemin amacı, bireysel performansların geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı “kazanan” bir kurum kültürü yaratmaktır..

Geri Bildirimleriniz Bizim İçin Önemlidir

Müşterilerimizin düşünceleri bizim için büyük önem taşıyor. Şirketimizin her kademesinde Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz oluşturuyor. İhtiyaçlarınızın karşılanmasında her zaman yanınızda olmaya çaba gösteriyoruz

Değerlendirme ve Çözüm Süreçleri

Müşterilerimizden gelen görüş,talep ve şikayetleri, en hızlı sürede çözülebilmesi için ilgili birimler doğrudan ele alıyor. Müşterilerimiz iletilerini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Müşteri Danışma Hattımızdan takip edebiliyor. Müşteri Memnuniyeti Departmanı ile irtibata geçerek bilgi alabiliyorlar. Müşterilerimizle başvuruları sonuçlanıncaya kadar her aşamada gerekli iletişim sağlanıyor ve bilgi veriliyor.

Dilek ve Şikayet Formu için tıklayınız