trarende

Örge Petrol

Toptan Akaryakıt Satış - Servis

Toptan Akaryakıt Satış

Toptan Akaryakıt Satış - Servis

Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü motorin siparişlerini yerine getiren Örge Petrol, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına ve maden ocaklarına temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır.

Örge Petrol, toptan akaryakıt konusunda bölgemizin lider firması olup, gerekli izinlere uygun, doğrudan yakıt satışı yapmaktadır. Müşterilerimize yüksek standartta hizmet vermeyi en iyi şekilde müşterilerimize yansıtmayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemiz; sadık müşterilerimizin her geçen gün artmasıyla tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Bu hizmet doğrultusunda, müşterilerimizin ürün ve hizmetleri ile komple bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini sağlamak en öncelikli hedeflerimizdendir. Örge Petrol, müşterilerinin satın aldığı akaryakıt ürünlerini Petrol Ofisi kalitesi ve güvencesiyle birlikte sunmaktadır.

Örge Petrol; Yakıtta oluşan suistimalleri önlemek için tüm ürünlerini, laboratuarlarda düzenli olarak tahlil ettirip müşterilerine sunmaktadır.

Örge Petrol

İletişim

Yeni Mah. İzmir Ankara Cad. No:9-A/1
(İzmir - Ankara Yolu Üzeri) Kemalpaşa/İzmir

  • dummy+90 232 880 60 01 (Kemalpaşa)

  • dummy+90 236 412 32 33 (Akhisar)

  • dummy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.