trarende

Oto Lastik

Örge Petrol Ticaret Ltd.Şti

Oto Lastik

Oto Lastik Bakım

Akhisar - Kemalpaşa Oto Lastik Bakım hizmeti Örpe Petrol Ofisi İstasyonunda.

Araç lastikleri otomobil üzerinde dikkat edilmesi gereken en önemli parçalardan biri olmalıdır. Çünkü lastikler güvenlik olmak üzere, yakıt maliyeti, parça ömürleri, fren mesafesi olmak üzere araçlarla ilgili olarak birçok konuyu etkilemektedir.

Aracın yüksek performans göstermesini etkileyen, yerle en çok temas eden, konforu büyük ölçüde değiştiren ve sürüş güvenliği açısından en önemli parça araç lastikleridir.

LASTİK BASINÇLARINI SIK SIK KONTROL EDİN!

Akhisar - Kemalpaşa Oto Lastik bakımı için kullanıcı açısından en önemli ve en basit konuların başında, lastik hava basıncının düzgün olmasını sağlamak gelmektedir. Bunun nedeni, lastik hava basıncının az ya da çok olması aracın çok yakıt tüketmesine, fren mesafesinin uzamasına ve lastik ömrünün kısalmasına neden olmaktadır.

Her aracın lastik hava basıncı değişkenlik göstermektedir. aracın kullanım kılavuzunda veya orjinal lastikleri üzerinde kaç bar olması gerektiği yazmaktadır. Hava basıncının az ya da fazla olması lastik yapısının değişmesine, içerisinde yer alan tellerin zarar görmesine ve lastiğin çatlamasına neden olmaktadır.

Örge Petrol

İletişim

Yeni Mah. İzmir Ankara Cad. No:9-A/1
(İzmir - Ankara Yolu Üzeri) Kemalpaşa/İzmir

  • dummy+90 232 880 60 01 (Kemalpaşa)

  • dummy+90 236 412 32 33 (Akhisar)

  • dummy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.