trarende

Akaryakıt

Akhisar - Kemalpaşa Örge Akaryakıt İstasyonu

Kemalpaşa Örge Petrol

Akaryakıt

Bünyemizde Petrol Ofisi Akaryakıt Ürünleri Satışı yapılmaktadır.

Akaryakıt ve oto gaz da kalite ve yılların deneyimi bir arada. Kemlapaşa Örpe Petrol Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonu, akaryakıtta ........ bayiliğimiz ve oto gaz da .......... bayiliğimizle 7 gün 24 saat hizmete devam ediyoruz. Ayrıca sözleşmeli şirketlere farklı ve özel avantajlar sunuyoruz.

Havacılık, denizcilik, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat gibi birçok sektörün ihtiyaç duyduğu beyaz ve siyah akaryakıt ürünlerinin tedariğinde; üstün kaliteli ürünleri, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi ile Petrol Ofisi, en çok tercih edilen marka olarak müşteri ve iş ortaklarımızın hep yanında.

İşlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde yürümesini istemez misiniz?

Akaryakıt sektöründeki ticari ve kurumsal faaliyetlerimizi, kendi alanında uzman satış kadroları ile “Toptan Satışlar”, “Denizcilik Satışları”, “Havacılık Satışları” ve “Kamu Satışları” segmentleri tarafından yürütmekteyiz. Stratejik olarak önemli bölgelerde konumlandırılmış depolama tesislerimiz ve geniş stok kapasitemiz sayesinde müşterilerimize en yüksek tedarik garantisini sunarken talep ettiğiniz akaryakıt ürünlerini hızla, en üst kalitede ve en ekonomik şekilde ikmal edebiliriz. Müşterilerimizin hep yanında olma stratejimiz ile verimliliği artırarak ve maliyetleri düşürerek kârlılığı artırmaya yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Profesyonel bakış açımız, kaliteli ürünlerimiz, tedarik garantimiz ve değer yaratan çözümlerimiz ile işlerinizi kolaylaştırır, maliyetlerinizi düşürürüz. Bu taahhütler, sunduğumuz her bir ürün ve hizmetimiz için geçerlidir.

Tedarik Garantisi

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyor,

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyor,

İşlerinizi Kolaylaştırırız

Tek kontak kişi ile müşterilerimizin tüm taleplerinin karşılanmasını sağlıyor, müşterilerimizin kaygılarını önemsiyor, ihtiyaçlarına göre hızlı ve değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Maliyetlerinizi Düşürürüz

Kaliteli ürünlerimizle müşterilerimizin operasyonel performanslarını en üst seviyeye taşıyarak maliyetlerinin düşmesine önemli katkılar sağlıyoruz.

Kaliteli Ürünler

Her bir ürünümüz, üstün kalite ve standartlara sahiptir. Tüm tedarik zinciri sürecinde her bir ürünümüz, yasal ve çevresel düzenlemelere uygunluk göstermekte; bu sayede müşterilerimiz, OMV Petrol Ofisi’ni güvenilir bir iş ortağı olarak görmektedir.

Endüstri Profesyonelleri

Müşterilerimizin sektörlerini, işlerini ve bölgesel özelliklerini biliyor, endüstri profesyonelleri olarak onları anlıyor ve aynı dili konuşuyoruz.

Hızlı karar verme mekanizması sayesinde müşterilerimizle uzun dönemli iş ortaklıkları kurabiliyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz sözün karşılığını almaları bizim için her zaman bir öncelik olup profesyonel bakış açımızı, iş birliğimizin her aşamasında onlarla paylaşmak ana hedefimizdir.

Örge Petrol

İletişim

Yeni Mah. İzmir Ankara Cad. No:9-A/1
(İzmir - Ankara Yolu Üzeri) Kemalpaşa/İzmir

  • dummy+90 232 880 60 01 (Kemalpaşa)

  • dummy+90 236 412 32 33 (Akhisar)

  • dummy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.