trarende

Hakkımızda

Örge Petrol Ticaret Ltd.Şti

Örge Petrol

Örge Petrol Akaryakıt İstasyonu

Örge Petrol Ürünleri Nakliye İthalat İhracat Otomotiv Müteahhitlik Taahhüt Hayvancılık San Ticaret Ltd Şti. Akaryakıt sektör lideri Petrol Ofisi ile istasyonlarında Geliştirilmiş Aktif 3 Teknolojisi Yakıtları ile Kemalpaşa ve Akhisar İstasyonlarında hizmetlerine devam etmektedir.

Örge Petrol şirketi, kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak üzere, Türkiye'deki POAŞ dolum tesislerinden akaryakıt ürünlerinin toptan ve perakende satışını tüm bölgelere başarıyla gerçekleştirmektedir.

Zaman içerisinde, sürekli kendini yenileyen ve özkaynaklarına yenilerini ekleyerek büyüyen firmamız, kullandığı son teknoloji hizmetleriyle kısa süre içerisinde isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Firmamız hizmet verdiği yıllar içerisinde, kalite, güven, hizmet prensib anlayışı ile güvenilirliğini pekiştirmiş, müşterileri tarafından tercih edilen bir marka haline gelerek, geniş araç filosuyla yurt içinde sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.

ÖRGE Sürdürülebilirlik Yaklaşımı

  • Kaynakların doğru ve verimli kullanılmasını hedefleyen projeler geliştirip “Eko-Verimlilik” adı altında içinde yaşanılan çevreye sahip çıkmak ve onu korumak;
  • ‘Eko-İnovasyon’ ile enerjide yaratıcı yenilikler sağlayacak projeleri desteklemek.

MİSYONUMUZ

Bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak ÖRGE PETROL müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak yaygın şube ağı, altarnatif dağıtım ve hizmet kanalları ile toplumun her kesimine kesintisiz hizmet verebilmek.

Etik ve sosyal sorumlulukların bilincinde dünya standartlarında sürdürülebilir faaliyet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

İzmir ve Manisa bölgesinde Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak.

Tüketicilerin güven içerisinde en kaliteli hizmet ve ürünü alabilmesi için yerel ve ulusal alanda teknolojik yeniliklerden istifade ederek büyüme sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı, Takım çalışmasına inanan, Dürüst ve şeffaf, Çalışanlarını sürekli geliştiren, Yenilikçi, Çevre ve topluma duyarlı, Yapıcı, Dinamik

Petrol Ofisi Pompa Fiyatları
Positive Card
Petrol Ofisi Öde Geç
Avtive 3 Teknolojisi
Petrol Ofisi Yakıt Emniyet Sistemi
Örge Petrol

İletişim

Yeni Mah. İzmir Ankara Cad. No:9-A/1
(İzmir - Ankara Yolu Üzeri) Kemalpaşa/İzmir

  • dummy+90 232 880 60 01 (Kemalpaşa)

  • dummy+90 236 412 32 33 (Akhisar)

  • dummy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.